Po co służą narzutki piłkarskie na boisku?

Czy słyszałeś o oddychającym materiale ubrań? Producent PEHA zastosował go nie tylko przy strojach sportowych, ale też przy narzutkach umożliwiających rozróżnienie zawodników na boisku. Narzutki piłkarskie PEHA to kolorowe, lekkie i przewiewne kamizelki sportowe, w które warto wyposażyć drużynę. Przeczytaj dlaczego!

Po co narzutki piłkarskie na boisku?

Trenujesz z zespołem, który nie gra jeszcze meczów o puchar, więc nie wymaga profesjonalnych kompletów piłkarskich? Postaw na narzutki piłkarskie, które ułatwią identyfikację graczy i to nie tylko trenerom! Dla zespołu to także element utożsamiania się z grupą i pomoc w rozpoznaniu tego kto gra do tej samej bramki, a kto jest przeciwnikiem.

Zanim Twoi zawodnicy pojadą na mistrzostwa i będziesz planować designerskie stroje dla całej drużyny, zacznij od wysokiej jakości kamizelek na czas trenowania. Jeśli na boisko wejdą gracze o zbliżonym kolorze swoich prywatnych koszulek, piłkarze mogą być zdezorientowani. Zapobiegaj błędnej identyfikacji zawodników, dzięki inwestycji w plastrony piłkarskie.

Narzutki piłkarskie firmy PEHA

Nie musisz wydawać masy pieniędzy, ani sprowadzać narzutek z zagranicy. Polski producent PEHA oferuje kamizelki z poliestrowej dzianiny, która cechuje się wytrzymałością i odprowadza pot na zewnątrz. Gracze są oznaczeni, mają na swoich koszulkach lub bluzach dodatkową warstwę, ale nie czują z tego powodu dyskomfortu. Wręcz przeciwnie – specjalnie zaprojektowane narzutki umożliwiają swobodę ruchu. Poza tym dostępne są w wyróżniających drużynę, nasyconych kolorach: niebieskim, pomarańczowym, żółtym, zielonym i różowym.

Narzutki piłkarskie można wykorzystać także w innych dyscyplinach. Jeśli trenujesz nie tylko z piłkarzami, ale też np. z koszykarzami, złóż zamówienie na kamizelki również dla nich! Sprawdzona produkcja PEHA przekłada się na świetną jakość ubrań i ich długie użytkowanie.