Bluzy piłkarskie dla dzieci - 3 najpopularniejsze fasony.

Jeśli grać w piłkę nożną, to na pełnej petardzie! I oczywiście w dopasowanym stroju. Najlepiej takim, który będzie mógł być użytkowany przez lata i nie straci na jakości przez np. częste pranie. Poznaj bluzy piłkarskie dla dzieci firmy PEHA!

Bluzy piłkarskie dla dzieci PEHA - 3 rodzaje

Polski producent PEHA ma w swojej ofercie 3 rodzaje praktycznych, wygodnych i reprezentacyjnych bluz piłkarskich. Są to bluzy:

• z krótkim zamkiem przy szyi,
  • z długim zamkiem – w całości rozpinane,
  • bez zamka, zakładane przez głowę.

W zależności od tego, czego chce i potrzebuje Twoja drużyna, możesz zamówić hurtem niezbędne bluzy. Każda z nich została uszyta ze specjalnego poliestru, który zapewnia wentylację ciała. Skóra oddycha, bo pot jest odprowadzany na zewnątrz. W chłodniejsze dni bluza piłkarska PEHA zapewni natomiast utrzymanie ciepła. Ozdobne logo PEHA i szerokie paski na ramieniu są częścią nowoczesnego projektowania strojów sportowych.

Bluzy dostępne w różnych kolorach

Zarówno w czasie treningu, jak i rozgrywanych mistrzostw, ważna jest identyfikacja zawodników. Różne kolory bluzy (np. zielone, czerwone, niebieskie) oraz możliwość zamówienia nadruku sublimacyjnego spowodują, że Twoja drużyna na pewno wyróżni się w tłumie. Gracze będą też mieli swobodę w odróżnianiu członków swojego zespołu od drużyny przeciwnej. Wybrane bluzy piłkarskie mogą być oznaczone np. herbem miasta czy szkoły, aby dodatkowo podnieść walor reprezentacyjny stroju.

W super bluzie piłkarskiej dziecko poczuje się profesjonalnie

Dzieci i młodzież angażują się w grę, chętnie podnoszą umiejętności i inspirują się idolami. Spraw, by stały się prawdziwymi piłkarzami nie tylko dzięki zdolnościom. Wybierz designerskie bluzy piłkarskie dla dzieci od producenta PEHA, aby wyglądały jak sportowcy, których podziwiają.

Szukasz też dołu do kompletu? Polecamy propozycje czarnych spodni piłkarskich tego samego producenta.