Koszulki piłkarskie z nadrukiem – skąd je wziąć?

Koszulki piłkarskie z nadrukiem umożliwiają każdej drużynie uzyskanie spójnego, profesjonalnego wyglądu na boisku. Poza „zawodowym” wyglądem pełnią również bardzo ważną funkcję. Czy wyobrażaliście sobie oglądanie meczu bez oznaczenia numerów i nazwisk piłkarzy i bez zastosowania jednolitych dla klubu barw? Byłoby ciężko, prawda? Dlatego przy wyborze koszulek piłkarskich z nadrukiem warto trzymać się kilku nowoczesnych rozwiązań odnośnie rodzaju nadruku.

Koszulki piłkarskie z nadrukiem – jaką metodą go wykonać?

Jak powszechnie wiadomo, najtrwalszą, najbardziej profesjonalną i po prostu najlepszą metodą personalizacji sportowej jest sublimacja. Niestety bardzo często jest ona również związana z dodatkowym kosztem, który należy doliczyć do ogólnej ceny koszulki piłkarskiej. Ale czy zawsze? Producent odzieży sportowej PEHA, do każdego zamówienia oryginalnych, nowoczesnych koszulek oferuje usługę sublimacji całkowicie gratis! Dzięki temu, koszulki piłkarskie z nadrukiem (dostępne na stronie: https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/koszulki-pilkarskie) stają się doskonałym rozwiązaniem dla klubów piłkarskich, szkółek piłki nożnej i szkół publicznych, które mają ograniczony budżet, a nie chcą rezygnować z jakości i nowoczesnego designu. Koszulki piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnym od PEHA są trwałe. Naniesiony na dzianinę projekt nie spiera się i nie pęka. Mimo wielokrotnego prania i aktywnego użytkowania nie traci ostrości swoich konturów i nasycenia barw.

CoolMax – czyli z czego wykonane są najlepsze koszulki piłkarskie z nadrukiem?

Najbardziej funkcjonalnym, dedykowanym do produkcji odzieży sportowej materiałem, jest czysty poliester. Koszulki piłkarskie z nadrukiem od PEHA zostały dodatkowo wzbogacone o wyjątkowy system CoolMax, który zapewnia piłkarzom przyjemny chłód i pozostawia skórę suchą – nawet podczas bardzo aktywnych meczów i treningów. Co więcej – koszulki piłkarskie PEHA są uszyte z dzianiny, której charakterystyczną cechą jest czterokanałowa budowa przędzy. To ona jest odpowiedzialna za błyskawiczne pochłanianie wilgoci z ciała i odprowadzanie jej na zewnątrz. Jest również szybkoschnąca, a ponadto pochodzi z Polski!

W ofercie producenta odzieży sportowej PEHA można wybierać między bardzo różnorodną kategorią koszulek piłkarskich z nadrukiem. Miłośnicy klasyki, motywów futurystycznych, a także drużyny, które chcą być zauważalne i rzucać się w oczy – z pewnością znajdą tam coś dla siebie.