Producent strojów piłkarskich PEHA – szeroka oferta, najwyższa polska jakość

Stroje piłkarskie z nadrukiem od PEHA to aż 25 modnych i atrakcyjnych propozycji różnych wariantów graficznych, które są zgodne z najnowszymi trendami świata sportu. W ofercie polskiego producenta odzieży sportowej PEHA znajdziecie nie tylko klasyczne, ponadczasowe propozycje kompletów piłkarskich, ale również stroje w nowoczesnej, futurystycznej odsłonie. Ciekawa, przyciągająca wzrok grafika, możliwość wyboru kilku wersji kolorystycznych i przede wszystkim umożliwienie realizacji indywidualnych projektów - to tylko niektóre z mocnych stron PEHA.

Stroje piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnym gratis!

PEHA od lat działa z sukcesami na polskim rynku odzieży sportowej. Dzięki doświadczeniu w branży i możliwościom jakie oferuje w 100% polska produkcja, każde zamówienie w liczbie co najmniej 6 sztuk zostanie BEZPAŁTNIE spersonalizowane jedną z najlepszych metod – sublimacją! Nadruk sublimacyjny jest niezwykle trwały. Dzięki tej technice na stroje piłkarskie można nanieść dowolny projekt – napis, numer, logotypu sponsorów, herby i godła – możliwości są praktycznie nieograniczone! W przypadku strojów piłkarskich z nadrukiem dla całego zespołu – bezpłatna sublimacja generuje naprawdę spore oszczędności!

Polska jakość – duma PEHA

Polski producent strojów piłkarskich z nadrukiem PEHA (dostępne na stronie: https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/stroje-pilkarskie), całokształt produkcji realizuje w Polsce. Ma to realny wpływ na jakość i dbałość o detale wykończenia. Polska produkcja, daje również sporą elastyczność przy omawianiu projektów strojów, a także zapewnia indywidualne podejście do każdego zamówienia. Ponadto, do szycia strojów, PEHA wykorzystuje najlepsze dzianiny funkcyjne polskiego pochodzenia. Poliestrowy, czysty CoolMax (100% poliester) to gwarancja maksymalnego komfortu podczas treningu! Czterokanałowa przędza ma właściwości zbierające wilgoć z ciała piłkarza i odprowadzanie jej na zewnątrz materiału. Dodatkowo jest lekka, miła w dotyku, trwała i szybkoschnąca!

Szeroka gama wzorów – ponad 25 unikalnych propozycji dla dorosłych i dzieci!

Uniwersalna klasyka PEHA Victory, najmodniejsza grafika PEHA Dynamic, czy jedne z najchętniej wybieranych strojów PEHA Army? Jeśli chodzi o wybór grafik i wzorów, producent odzieży sportowej PEHA może poszczycić się ponad 25 propozycjami strojów piłkarskich z nadrukami wykonywanymi całkowicie gratis! Każdy z nich dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, co niezwykle ułatwia dopasowanie stroju do noszonych barw klubowych. Jeśli, mimo szerokiego asortymentu, drużyna nie znajdzie stroju dla siebie – PEHA przewiduje wykonywanie kompletów na specjalne zamówienie!

Komu innemu zaufać jeśli nie profesjonaliście z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i teoretycznym? Wybierając stroje piłkarskie z nadrukiem PEHA stawiacie na solidną polską jakość i trwałość w atrakcyjnej cenie.