Jak dopasować dresy piłkarskie?

Wybór stroju sportowego powinien być przemyślany – dopasowany do dyscypliny i gracza. Jak dopasować dresy piłkarskie? Podpowiadamy!

Jakie cechy powinny mieć dresy piłkarskie?

Niezależnie od tego, czy to krótka rozgrzewka, solidny trening, czy może jednak decydujący mecz, dres powinien zapewniać komfort. Umożliwiają to między innymi:

• właściwości termoregulacyjne ubrań – odprowadzanie potu na zewnątrz,
  • przyjemny w dotyku materiał,
  • krój dopasowany do ciała,
  • kieszenie zarówno w bluzie, jak i w spodniach,
  • designerski wygląd.

Dobrej jakości strój sportowy ułatwia maksymalne zaangażowanie się w grę. Zawodnik w czasie aktywności nie powinien czuć, że rozprasza go jakikolwiek element ubioru, np. zbyt luźne spodnie czy sztywny materiał. Dla zawodowych graczy to często oczywiste, ale o dobre dresy piłkarskie warto zadbać też w przypadku początkującej drużyny. Nie bez znaczenia jest również wygląd dresu. Im bardziej nowoczesny projekt, tym bardziej profesjonalniej czują się gracze.

Warto wybrać profesjonalny komplet PEHA

Gdzie znaleźć wysokiej jakości stroje sportowe dla piłkarzy? Wymienione wyżej cechy ma dres piłkarski PEHA. To np. bluza z krótkim lub długim zamkiem i dobrze skrojone spodnie. Zarówno góra, jak i dół kompletu mają kieszenie i wykończone są ściągaczami (w przypadku spodni są to ściągacze z tyłu łydki). Bluzy dostępne są też w wersji bez zamka. Spodnie z każdego kompletu mają natomiast uniwersalny wymiar: są czarne i ozdobione logo PEHA. Bluzę można nabyć w różnych kolorach – nie tylko w czarnym, ale też, np. zielonym, czerwonym, żółtym i niebieskim. Całość powstała z trwałych włókien poliestrowych, dzięki czemu dres jest wytrzymały i dopasowuje się do ciała.

Nowoczesny wymiar dresu dla wszystkich zawodników

Motywacją do świetnej gry jest nie tylko ukierunkowanie na wygraną i wygoda w czasie ruchu, ale też świadomość własnego wizerunku. Designerski dres dodaje pewności siebie zawodnikowi, a w czasie odbioru pucharu – doskonale reprezentuje drużynę! Jeśli szukasz ciekawych propozycji dla prowadzonej drużyny, zapoznaj się z ofertą producenta PEHA.