Jak powinny wyglądać idealne bluzy piłkarskie?

Dobre bluzy piłkarskie powinny spełniać różne funkcje, w tym podstawową – utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała. Nie bez znaczenia jest więc wybór materiałów. Producenci dbają o to, aby bluza miała właściwości termoregulacyjne i odprowadzała pot na zewnątrz ubrania. Zawodnik może więc skoncentrować się na grze, a nie na dyskomforcie związanym np. z przepoconym dresem.
Na jakie jeszcze kryteria warto zwrócić uwagę?

Idealna bluza piłkarska – postaw na te cechy!

Przy wyborze bluzy weź też pod uwagę:

• sportowy krój dopasowany do ciała – bluza nie powinna być ani zbyt luźna, ani zbyt obcisła,
  • przyjemny w dotyku materiał,
  • jakość wykonania i wytrzymałość materiału – poliestrowe włókna przekładają się na długie użytkowanie bluzy,
  • ochronę przed zimnem w chłodne dni,
  • nowoczesny design, który wpływa na reprezentacyjny charakter zarówno zawodnika, jak i całej drużyny.

Czym jest nowoczesny design bluzy piłkarskiej?

Profesjonalne bluzy piłkarskie mogą mieć różne warianty. Producent PEHA oferuje np. 3 rodzaje bluz:

• wkładaną przez głowę,
  • z krótkim zamkiem,
  • całkowicie rozpinaną.

Każda z nich jest nowoczesna i designerska, bo nie decyduje o tym sposób zakładania, lecz wysoka jakość materiału i estetyka. Bluzy dostępne są w kilku kolorach i wzorach, a na specjalne zamówienie można zrealizować unikalny nadruk sublimacyjny. Na rękawach zaprojektowano pasek ozdobny, a na przodzie bluzy umieszczono subtelne logo PEHA. W rezultacie piłkarze nie tylko czują się świetnie w wybranych strojach, ale też wyglądają profesjonalnie.

Sprawdzony producent – zadowoleni piłkarze!

Chcesz zamówić bluzy, które będą najlepsze dla Twojej drużyny? Postaw na materiał zapewniający swobodę ruchów i nowoczesne projektowanie ubrań. Producent PEHA gwarantuje połączenie tych cech. Oferta obejmuje również spodnie piłkarskie, które wraz z bluzą utworzą komplet na wiele lat intensywnej gry. Polecamy zawodowcom i osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z piłką nożną.